מדברי בוגרים על הקורס

 שרון אדרי,  מנהל תחום CRM ו- BI  בחברת דובק בע"מ  ( 20.6.2017 )    
 

במרוץ החיים ובעיקר בתחום מערכות המידע והטכנולוגיה רוב הזמן אנו לא מספיקים אפילו למצמץ והשינויים והעדכונים בתחום כבר עברו את שלב המו"פ והם בשלב ההכלה ואתה כלל אינך נמצא שם.. ", קורס CIO מציב אותך בחזית הטכנולוגית העדכנית מצד אחד ועם רוב הידע הדרוש להמשך הדרך.

הסביבה האנושית של משתתפי הקורס והתכנים שנלמדים במהלך הקורס יוצרים חיבור ערכי מקצועי ואיכותי בעל חשיבות מאד גבוהה ליישום תפקיד

ה CIO בעידן המודרני.

מגוון ההרצאות הן הניהוליות והן הטכנולוגיות מחברות לך מעטפת איכותית אשר נוגעות כמעט ברוב הנושאים החשובים בחייו של המנמ"ר.

הקורס הנ"ל הוא חיוני מאד והכרחי לכל אחד ששואף להתקדם בתחום ניהול מערכות המידע.

את הערך המוסף של הקורס מקבלים לדעתי כאשר מסיימים אותו ויושבים בתפקידכם יום למחרת לקבל החלטות קריטיות בארגונכם.


פנחס דנטס, מנהל אתרי מיחשוב אל-אופ/חץ הכסף/אלסק, אלביט מערכות ( 26.8.2009 )
 
ערכו של קורס נמדד בתפוקה המתקבלת ממנו ובמקרה שלי קל לי לכתוב כי הקורס (שאגב לגבי היווה גם מפגש חברתי) היה בעל ערך רב מאוד והפקתי ממנו רבות :
 
  א. ידע רחב יותר על בנושאים שלא עסקתי בהם בעבר.
  ב. ידע רחב עוד יותר בנושאים שבהם עסקתי אך קבלתי זוויות ראיה וביצוע שונים.
  ג. הכרות קרובה עם שותפי למקצוע והפריה הדדית בבעיות דומות שאנו חווים .
  ד. מגוון מרצים רחב שעם חלקם עד היום אני שומר קשר (השכלה חינם).
  ה. ייצויין עוד כי רוב המרצים הנושאים בעול הקורס היו בעלי רמה גבוהה ביותר שחלקו איתנו את הניסיון הרב שרכשו עם דוגמאות אישיות.
 
לדעתי לעוסקים בתחום, קורס מהסוג שעברתי הוא בגדר חובה ומהווה שער כניסה רחב ביותר ונוח לתחום ניהול מערכות המידע. ובשיחות עם משתתפי הקורס הייתה דעה אחידה והסכמה בדבר האיכויות המצוינות של הקורס, המרצים, ובעיקר מנהלי הקורס.
                                                                                        

גיל קשאני , מנמ"ר , נתיבי הגז הטבעי לישראל בע"מ ( 11.8.2009 )
 
המידע הניהולי והמקצועי שנלמד בקורס, טרם רבות לשיפור האופן בו אני מקבל החלטות ויוזם תהליכים חדשים בחברה. הקורס הקנה כלים ודרכי פעולה מסודרות להצגת המטרות הארגוניות אליהן אני מכוון בתור מנמ"ר. הקורס גם חשף אותי לתחומים חדשים, צברתי ידע חדש בעולם ה-IT הגדול.
בנוסף, ולא פחות חשוב,  סיפק הקורס מידע רב על אופן הניהול השוטף של מחלקת מערכות מידע בארגון.
 
 
  פיני מזרחי,  רו"ח , מנהל כספים ומערכות מידע בקבוצת כלי זמר בע"מ ( 27.8.2009 ) 
 
כמנהל אשר הרקע שלו הינו ניהולי ופיננסי , הקורס היה בעל ערך רב עבורי בהיבטים שונים :  החל ברמת התיאוריה לגבי תפקוד מערכות המידע , המשך בידע מעשי ופיננסי על מנת לשפר את תפקוד המערכות הקיימות וכלה כלקוח מערכות מידע – לראיה מקיפה יותר לגבי הקשר שבין מערכות המידע לכלל החברה.
 
אמליץ בחום למנהלים הנוגעים בתחום מערכות המידע או שעובדים בקשר רציף עם מנהלי מערכות מידע על קורס זה.
 
 
גונן בצר, סמנכ"ל כספים ומערכות מידע, חברת  The STENLEY Works Israel

"לאחר שנים רבות של עבודה וניהול בתחומי הכספים ומערכות המידע, חיפשתי לעדכן, להעשיר ולהעמיק את ידיעותיי בתחום מערכות המידע.
חיפוש מדוקדק העלה כי מספר הקורסים האופציונאליים הינו מצומצם אך מעל כולם, היה בולט ללא עוררין, קורס הניהול הבכיר למנמ"רים של הטכניון וביט פלוס.
תוכנית קורס הכוללת  - הרצאות פרונטאליות על ידי מיטב המרצים והמומחים במשק הישראלי, התמקדות במתודולוגיות ניהול מתקדמות, נדבך טכנולוגי נרחב, שילוב של סיורים לימודיים בחברות מובילות, ופרויקט גמר המהווה מעטפת ותוצר של הידע הנרכש בקורס  - נראתה כמתכון בטוח להצלחה. ואכן, לאחר כשמונה חודשי לימוד מרתקים, ניתן לציין בסיפוק רב, כי הקורס ענה על כל ציפיותיי האקדמיות ואף היווה פלטפורמה חזקה ליצירת קשרים מקצועיים בין משתתפיו, תלמידים כמרצים."

 

חדשות

צור איתנו קשר

בין לקוחותינו